خدمات


طراحی شبکه

Uدر فرآیند طراحی، هدف شرکت ایجاد شبکه ای است که به بهترین وجه با کسب و کار مشتری مطابقت داشته باشد و از ارتباطات و انتقال داده ها بین بخش ها و سیستم های یک شرکت اطمینان حاصل کند. این شرکت شبکه ای را که قرار است پیاده سازی شود، ارزیابی، درک و محدوده خواهد کرد، که به عنوان طرح اولیه برای اجرای شبکه عمل خواهد کرد.


تحلیل داده ها

مشتری می تواند از تجزیه و تحلیل داده ها سود ببرد زیرا به آنها کمک می کند تا تصمیمات تجاری درستی بگیرند. شرکت داده‌ها را جمع‌آوری و تجزیه و تحلیل می‌کند تا بینش‌هایی را استخراج کند که از فرآیند تصمیم‌گیری مشتری پشتیبانی می‌کند. این به سازمان اجازه می دهد تا درک عمیق تری از مشتریان داشته باشد و اطلاعات جمعیتی و کانال های ارتباطی آنها را بیاموزد.مشاوره طراحی مرکز داده

این شرکت با استفاده از آخرین فناوری، مراکز داده را برای مشتریان طراحی خواهد کرد و مناسب ترین روش ها و شیوه های صنعتی را اتخاذ خواهد کرد تا اطمینان حاصل شود که زیرساخت مراکز داده نیازهای عملیاتی منحصر به فرد آنها را برآورده می کند.


تست وب

به عنوان یک تکنیک تست نرم‌افزار، این شرکت قبل از شروع به کار و یافتن مشکلات، نقص‌های امنیتی، عملکرد اولیه، سازگاری با دستگاه‌های مختلف و آمادگی برای ترافیک، آزمایش کامل یک سیستم مبتنی بر وب را انجام می‌دهد.

 

کیفیت بالا در خدمات شبکه


با پشتیبانی از تمامی سوئیچ ها، نقاط دسترسی، فایروال ها و روترهای شما، لوازم شبکه شما را تحت پوشش قرار می دهیم. همه پشتیبانی ها با نظارت 24/7/365 در زمان واقعی و با تکنسین های پشتیبانی از راه دور 24/7/365 زنده ارائه می شود تا محیط شبکه شما همیشه نظارت و مدیریت شود.